SOFMED

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Jaworzno, Knurów

Oferujemy Państwu szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego na wynajem. Działamy na
terenie Jaworzna, Knurowa i okolic. W swojej ofercie posiadamy łóżka rehabilitacyjne wraz z
materacem, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, kule, podnośniki oraz koncentratory tlenu.

sofmed

co oferujemy?

Z doświadczenia wiemy, że wypożyczony sprzęt medyczny w znaczący sposób wpływa na poprawę jakości życia wielu Pacjentów. Wychodzimy z założenia, że nie tylko chorzy potrzebują wsparcia specjalistycznymi urządzeniami. Osoby starsze i seniorzy również znajdą dla siebie rozwiązania pomocne przy ich codziennych problemach.

Atuty wynajmu w SOFMED:

  • możliwość wynajmu na miesiąc i dłużej
  • dowóz z montażem i instrukcją użytkowania
  • profesjonalne doradztwo
  • płatność online bądź gotówką
  • konkurencyjne ceny

Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstawaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Łóżko rehabilitacyjne umożliwia podniesienie tułowia osoby leżącej do pozycji siedzącej, co ułatwia karmienie, spożywanie pokarmów, oglądanie tv, czytanie.

Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota – uniesienie tułowia, zgięcie nóg, podnoszenie i opuszczanie całego łoża. Stabilne, opuszczane boczne barierki zabezpieczą przed niekontrolowanym upadkiem. Obrotowe kółka z hamulcami. Dodatkowo w zestawie wysięgnik z trójkątem umożliwiający samodzielne podniesienie się lub zmianę pozycji

Długość 215 cm / szerokość 105 cm. Maksymalna waga pacjenta: 170 kg.

Minimalna wysokość od podłogi to 41 cm. Maksymalna wysokość łóżka sterowanego pilotem to 110 cm, co pozwala opiekunom o wzroście do 190 cm na pielęgnację w pozycji wyprostowanej, bez obciążania odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty na wynajem sprzętu medycznego


Wózek inwalidzki

Wózek inwalidzki– przeznaczony dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi. Jest przeznaczony do ogólnego stosowania – transportu, spacerów i przemieszczania się na niewielkie odległości.

Oferowane przez nas wózki szybko się składają i rozkładają bez użycia nadmiernej siły. Utrzymają ciężar do 110 kg. Przednie koła wykonane są z gumy, co daje gwarancję dłuższej żywotności i odporności na ścieranie, niektóre modele posiadają podnóżki z regulacją kąta zgięcia.

Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty na wynajem sprzętu medycznego


Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenuoczyszcza powietrze z azotu i dostarcza do płuc skoncentrowany tlen. Przeznaczone do użytku domowego. Max. przepływ tlenu w zakresie 0-5 ltr./min. Maksymalna koncentracja tlenu 90%-96%.Oferowane urządzenia są przyjazne użytkownikowi i mają szereg cech sprawiających, że są praktycznie bezobsługowe. Nie jest potrzebna butla z tlenem ani reduktor. Koncentratory tlenu posiadają obrotowe kółka w celu.

Sterylnie zapakowane nowe kaniule są dostarczane razem z koncentratorem tlenu Jest również możliwy zakup nowych w naszym sklepie.

Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły oferty na wynajem sprzętu medycznego